
ЩЕ:
Картінко зверху - абонементні квитки на проїзд в тролейбусі однієї моєї знайомої за цей і минулий місяці. Я такою фігнею не користуюсь, але зазначу - рекламу взагалі, на таких штуках бачу вперше. Таких-же квитків без реклами, або з рекламою іншої політичної сили не бачив. Кому цікаво, хай спробує придбати в будь-який точці квиток БЕЗ реклами.
Ну і найцікавіше - дія квитка розповсюджується на час, коли політична агітація заборонена взагалі. Таким чином, громадян ЗМУШУЮТЬ порушувати відповідні вимоги законодавства. Здається ще не боян, тому хто використає - пляшку пива нести мені.
ЩЕЕ:
Хі-хі-хя. Сьогодні, завдяки контрольній точці в мемі, спіймав "п*ятьорошників" на ретрансляції. Можна писати в резюме "Мої досліди з соціального інжінірінгу топили в прямім етері на ТіВі". Вперше це читалось так відверто. Топили до речі грубо: дві сторони, обидві зацікавлені в ОДНІЙ версії. Нізачот.
UPD:
Витримка зі статті 71 ЗУ " Про вибори народних депутатів України":
8. Розміщення носіїв політичної реклами, а також
розповсюдження політичної реклами через радіотрансляційні або інші
мережі сповіщання пасажирів, у транспортних засобах громадського
користування, на станціях метрополітену, вокзалах, портах та
аеропортах забороняється.
Стаття 66 каже також:
...
3. Політична реклама - це одна із форм передвиборної
агітації... До політичної реклами належить використання символіки або
логотипів партій (блоків) - суб'єктів виборчого процесу...
Оскільки мова йде про "Розміщення носіїв політичної реклами" то обмеження стосується не тільки "мереж сповіщання пасажирів". Квиток має призначення що передбачає використання в громадському транспорті, відповідно він є носієм реклами в цих місцях. Всупереч закону. Про тираж і інші радощі і не кажу...